Пертметр трикутника дорівнює 300 см . Перша його сторона дорівнює 110 см ,а друга -95 см. Запиши

формулу ,за якою можна визначити довжину третьої сторони цього трикутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Якубенко Никита.

p3 = p - p1 - p2 = 300 - 110 - 95 = 95;

Жауабы: үшінші жағы = 95см