Запишіть тільки відповідь 1. Знайдіть квадратне рівняння а) 2+ 4х = 0; + б) 25х – 12 = 0; в) =0.

2. Впишіть коефіцієнти a, b і с з квадратного рівняння 4х2 + 3х – 9 =0. 3. Обчисліть дискримінант рівняння 2а2 + 4а + 5 = 0 і запишіть кількість його коренів. 4. Вирішіть рівняння 2х2 – 10х = 0. 5. Не вирішуючи рівняння у2 – 2у – 8 =0, знайдіть суму і добуток його коренів. Частина В Запишіть рішення кожного завдання 6. При яких вразах у вирази у2 – 14у + 20 та 9у2 - 3у + 1 рівні? 7. При якому значенні k рівняння 2х2 – 4х + k = 0 має 1 корінь? Частина С Запишіть докладне рішення задачі і покроково поясни кожну дію 8. Периметр прямокутника 14 см, а його площа 10 см2. Знайдіть сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Анастасия.

Ответ:

1. Ты явно что-то напутал, но скорее всего тогда б)

2. а=4, b=3, c=-9

3. D=-24, коренів немає.

4. x1=0, x2=5

5. Добуток: -8. Сума: 2

6. Не понял смысла задания, пиши аккуратно!

7. Рівняння має один корінь при значенні дискримінанту 0.

D=b2-4ac=16-4*2×к=0

к= 16/-4*2=-2

8. Нехай сторони прямокутника х та у, тоді периметр рівен 2(x+y)=14.Тоді, відповідно площа дорівнює х*у=10, або х=10/у. Підставляємо значення х у рівняння 2(10/y+y)=14

10/y+y=7

10+y²=7y

y²-7y+10=0

D=49-4*1*10=9=3²

x1=7-3/2=2

x2=7+3/2=5

Відповідь: 2,5

Пошаговое объяснение:

1,6 ты явно перемудрил