Точка рухається за законом s=2+20t-5t^2.Знайдіть миттєву швидкість точки в момент t=1c( s

вимірюється в метрах)

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Кирилл.

Ответ:

30 м/с

Пошаговое объяснение:

U(t) = S'(t) - похідна

шукаємо похідну:

U(t) = 20 + 10t

U(1) = 20 + 10 = 30