Матеріальна точка рухається по координатній прямій за законом s(t)=4 t 3+3t – 2 (переміщення

вимірюють у метрах, час – секундах). Знайдіть миттєву швидкість і прискорення матеріальної точки в момент часу t=2.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванович Саша.

Ответ:

Так як швидкість це похідна від шляху, то

s(t) = 4 t ^3+3t – 2

V(t)=s'(t) =  12*t^2+3 це формула швидкості  в момент часу t

в момент часу  t = 2 с :

V(2)=s'(2) =  12*2^2+3=51 м/с

a(t)=V'(t)=s''(t) =  24*t це формула швидкості  в момент часу t

a(2)=V'(2)=s''(2) =  24*2=48 м/c^2

Пошаговое объяснение: