Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом S(t)=1/3 t3+5t2-7t-1 (шлях вимірюється в

метрах, час – в секундах). Знайдіть швидкість та прискорення матеріальної точки в момент часу t=3с

Ответы на вопрос

Отвечает Родькина Алёна.

Ответ:

32 м/с

Пошаговое объяснение:

скорость точки есть первая производная пути по времени

S'(t)=(1/3)*3t²+5*2t-7=t²+10t-7

S'(3)=3²+10*3-7=32