Визнач, за якого значення a рівняння (2 + a)x = 9 має корінь 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Удалов Олег.

Відповідь: а=1

(2+а)х=9, х=3

(2+а)3=9

6+3а=9

3а=9-6

3а=3

а=3/3 =1