За дизайнерським задумом 2/9 площі стіни кімнати пофарбували у світло-зелений колір, в решту у

бежевий. Яка площа стіни бежевого кольору, якщо її довжина 12 м, а висота - 3 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинина Елизавета.

Ответ:

1) 12 · 3 = 36 (м2) — площа стіни кімнати;

2) 36 · 2 : 9 = 8 (м2) — площа стіни, яку пофарбували у світло–зелений колір;

3) 36 – 8 = 28 (м2) — площа стіни, яку пофарбували в бежевий колір.

Відповідь: 28 м2.