Під час ремонту класної кімнати 2/9 площі стіни пофарбували в зелений колір, а решту - у жовтий.

Яка площа стіни жовтого кольору, якщо довжина кімнати 12 м, а висота - на 9 м менша за довжину?

Ответы на вопрос

Отвечает Скульский Матвей.
12-9=3
12*3=36
36/9*2=8
36-8=28 площа жовтої стіни