З трьох ділянок вивезли 185 т. буряків. з першої ділянки вивезли на 20 т більше подвоєної кількості

буряків, вивезеної з другої ділянки. з третьої у три рази більше ніж з другої, але без 15 т. Скільки тонн буряків вивезли з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

1 діл. 2Х+20 т

2 діл. Х

3 діл. 3х-15

Всього 185 т буряків

Рівняння

2х+20+х+3х-15=185,

6х=185 -5

6х=180

х=180:6

х=30 (т) буряків вивезли з 2 ділянки;

2×30+20=80 (т) буряків вивезли з 1 ділянки;

3×30-15=75 (т) буряків вивезли з 3 ділянки.

Відповідь: з ділянок (1, 2, 3) вивезли 80т, 30т, 75т буряків.