Площа трьох ділянок становить 138 га. Площа першої ділянки у 2 рази більша, ніж третьої, а площа

другої ділянки у 3 рази більша, ніж третьої. Знайдіть площу кожної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.
Перша-2х га
Друга-3х га
Третя-х га
Площа загальна- 138 га
х+2х+3х=138
6х=138
х=23
Площа першої ділянки 2х=2*23=46 га
Площа другої ділянки 3х=3*23=69 га
Площа третьої ділянки х=23 га