Знайти кутовий коефіцієнт дотичної, проведеної до графіка функції y=2x^3+3х^2-4х +5 у точці з

абсцисою х0=-2

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Андрей.

k=y'(x_{0} )\\y(x)=2x^3+3x^2-4x +5\\y'(x)=6x^2+6x-4.\\y'(x_{0} )=y'(-2)=6(-2)^2+6(-2)-4=8.\\\\k=8.