Знайди кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=3x^2+5x+7 в точці з абсцисою x0=0.

знайти:кутовий коефіцієнт ​

Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянова Галина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f(x)=3x²+5x+7      x₀=0.

Кутовий коефіцієнт дотичної:  f'(x)=(3x²+5x+7)'=6x+5

f'(0)=6x+5=6*0+5=5.