.- При якому значенні 6 рівняння (b + 2)х = 10 а) має корінь, що дорівнює 5: б) не мас коренів.


Ответы на вопрос

Отвечает Дворников Леонид.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)(b+2)*5=10

b+2=2

b=0

2) при b=-2 немає коренів

Отвечает Ерофеев Серёжа.
1. (b+2)•5=10
b+2=2
b=0