266. Альбом, зошит і ручка разом коштують 57 грн. Ручка коштує 13 грн 50 к., що на 4 грн 50 к.

більше, ніж зошит. Скільки коштує альбом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

Зошит-9 грн, альбом-34 грн 50 к.

Пошаговое объяснение:

1)1350-450=900(к.)-зошит;

2)1350+900=2250(к.)-зошит i ручка разом;

3)5700-2250=3450(к.)-альбом

Відповідь: альбом стоїть 34 грн 50 к.

Отвечает Иванова Ольга.

Відповідь:

34 гривні 50 копійок

Покрокове пояснення: