Допоможіть розвязати задачуБлокнот, зошит і ручка разом коштують 8 грн,25 коп. Ручка утричі дорожча

за зошит, а зошит на 75 коп дешевший від блокнота. Скільки коштують зошит, блокнот і ручка окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Богдан.
Б+З+р=8,25
3р=з
б=з-0,75
б+2з=8,25
3,75 з
2,5 з
б=з+0.75=8,25
Зз+0.75==8,25
Ззш=7,5
Зш=7,5/3=2,5
блокнот 2,5+0,75=3,25
зошит 2,5
ручка 2,5/3=0,83

Отвечает Розанова Анна.
Б+З+р=8,25
3р=з
б=з-0,75
б+2з=8,25
3,75 з
2,5з
б=з+0,75=8,25
3з+0,75=8,25
3зш=7,5
зш=7,5/3=2,5
блокнот 2,5+0,75=3,25
зошит 2,5
ручка 2,5/3=0,83