Помогите пожалуйста решить задачу - 4 класс !!!!!!!! У бiблiотецi видавали кожному дорослому

читачевi по 5 книг, а кожнiй дитинi - 3. Протягом дня бiблiотека видала 242 книги 22 дорослим i певнiй кiлькостiдiтей. Ckiльки дiтей вiдвiдало бiблiотеку?

Ответы на вопрос

Отвечает Паленков Рома.
5*22=110 це дали книжок дорослим
242-110=132 це скільки книжок дали дітям
132/3=44 дитини відвідало бібліотеку