Марина з'їла 6 цукерок, Сашко – на 5 цукерок більше. А Оксана з'їла стільки цукерок, скільки Марина

і Сашко разом. Скільки цукерок з'їла Оксана?

Ответы на вопрос

Отвечает Луенко Валерия.

Ответ:

1) 6+5=11 (шт.)- цукерок з'їв Сашко

2) 6+11=17(шт.)- цукерок з'їла Оксана

Відповідь: 17 цукерок