Олеся за три дні з'їла 36 цукерок. За п'ятницю вона з'їла 2/9 (дві дев'ятих) усіх цукерок. За

суботу - 5/12 (п'ять дванадцятих) усіх цукерок. В неділю - решту. Скільки цукерок з'їла Олеся в неділю? Помогите с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Кирилл.

Ответ:

23 цукерки

Пошаговое объяснение:

в п'ятницю вона з'їла 2/9 =( 36/9)* 2=8

в суботу 5/12=(36/12)*5=15

8+15=23 - цукерки з'їла в неділю