Олеся за три дні з'їла 36 цукерок. За п'ятницю вона з'їла 2/9 усіх цукерок. За суботу - 5/12 усіх

цукерок. В неділю - решту. Скільки цукерок з'їла Олеся в неділю? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

36*2:9=8 цукерок зїла в пятницю

36*5:12=15 цукерок зїла в суботу

36-15-8=13 цукерок зїла в неділю