Значення якого з навединих виразів є неправельним дробом?

А)3/8+5/8;Б)1/16+9/16;В)20/15-10/15;Г)3/17+13/17. (Срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Коршиков Никита.

Ответ:

Значення жодного з наведених виразів не є неправильним дробом. Значення або рівні одиниці, або є правильним дробом.

Объяснение:

А)  \frac{3}{8}  +  \frac{5}{8}  =  \frac{8}{8}  = 1

Б)  \frac{1}{16}  +  \frac{9}{16}  =  \frac{10}{16}  =  \frac{5}{8}

В)  \frac{20}{15}  -  \frac{10}{15}  =  \frac{10}{15}  =  \frac{2}{3}

Г)  \frac{3}{17}  +  \frac{13}{17}  =  \frac{16}{17}