Михайлик читає книгу про космос, в якій 96 сторінок. За перший день Михайлик прочитав 5/16 книжки,

а за другий день - 7/16 книжки. Скільки сторінок книги залишилось прочитати Михайлику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинская Дарья.

Відповідь:

24 книги залишилось прочитать

Покрокове пояснення:

1)96:16*5=6*5=30(книг)за перший день

2)96:16*7=6*7=42(книг)за другий день

3)42+30=72(книг)прочитав Михайлик

4)96-72=24(книг)залишилось прочитать

Отвечает Туева Анастасия.

Ответ:Ответ: за перший день 30 сторінок  а за другий 42 сторінок 30+42=72 а потім 96-72=23 треба прочитати ще 24 сторінок

Пошаговое объяснение: