Знайдіть корінь рівняння а) 9,7 + Х = 3,8; б) Х-1,2=-10,4; в) | Х+5| = 32;


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Ответ:а) 9,7 + X = 3,8

X = 3,8 - 9,7

X = -5,9

б) X - 1,2 = -10,4

X = -10,4 + 1,2

X = -9,2

в) |X + 5| = 32

Розділимо рівняння на два випадки:

X + 5 = 32

X = 32 - 5

X = 27

-(X + 5) = 32

-X - 5 = 32

-X = 32 + 5

X = -37

Отже, рівняння має два корені: X = 27 та X = -37.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Максакова Екатерина.

Пошаговое объяснение:

а)

9,7 + х = 3,8

х = 3,8 - 9,7

х = -5,9

б)

х - 1,2 = 10,4

х = 10,4 + 1,2

х = 11,6

в)

|х + 5| = 32

1)

х + 5 = -32

х = -32 - 5

х1 = -37

2)

х + 5 = 32

х = 32 - 5

х2 = 27