Розв'яжіть рiвняння та розділіть їх у три групи за спільною ознакою 68+2x=268 6x+x-4x=150

(x+20):2=35 (x+40)-20=50 20(x-10)=400 1800-2x=1600. 6(x+100)=1200 4x-15=185 30x-900=2100 400-6x=100 17x-8x+4x=390 9x+30=300​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Алина.
6)1800-2x=1600
2x=200
x=100
7) 6(x+100)=1200
x=1200:6-100
x=100
8) 4x-15=185
4x=200
x=50
9) 30x-900=2100
30x=3000
x=100
10) 400-6x=100
6x=300
x=300:6
x=50
11) 17x-8x+4x=390
13x=390
x=390:13
x=30
12) 9x+30=300
9x=270
x=270:9
x=30