з одного міста одночасно в протилежних напрямках виїхали два мотоциклісти.Через 4 год після початку

руху відстань між ними становила 528 км.Швидкість руху одного мотоцикліста була 62 км/год. з якою швидкістю рухався другий мотоцикліст? ДАЮ 50 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Ответ:

70км/год

Пошаговое объяснение:

S1 (першого мотоцикліста)-?

S1=62*4=248км

S2=528-248=280км

V2=280:4=70км/год

Отвечает Бондаренко Александр.

Ответ:

70 км/год.

Пошаговое объяснение:

62*4=248 (км) проїхав один мотоцикліст

528-248=280 (км) проїхав другий

280:4=70 (км/год) швидкість другого мотоцикліста