З одного міста одночасно у протилежних напрямках виїхали два мотоциклісти Швидкість першого

становила 120км/год другий мотоцикліст 2 год їхав зі швидкістю 90км/год а наступні 2 год-зі швидкістю 110км/год. Яка відстань буде між мотоциклістами через 4год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120×4=480км проехал 1 мотоциклист за 4 год

90×2+110×2=180+220=400км проехал 2 мотоциклист за 4 год

480+400=880км будет через 4часа между ними