Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки: 6( 9d - 3р) - (4р - 6d).5 о 84d-38p о 84p-38d о 84d+38p

о 38d+84p​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Відповідь:

Покрокове пояснення:6(9d - 3p) - (4p - 6d)·5

Розкриваємо дужки:

54d - 18p - 20p + 30d

Збираємо подібні доданки:

84d - 38p

Отже, результатом є 84d - 38p.

Отвечает Обухова Ксюша.

6(9d - 3p) - (4p - 6d) \times 5 = 54d - 18p - 20p + 30d = (54 + 30)d + ( - 18 - 20) p= 84d - 38p