1)зведіть подібні доданки 10-5b-12+5b 2) Винесіть за дужки спільний множник: 1,3a+1,3n 3)

Розв'яжіть рівняння: 9х-14=4 4) Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки: 12х-(3х+6) 5) Розв'яжіть рівняння: 0,5(3х-5)=8-0,4(6-2,5х) !!!Даю 40 баллов за правильные ответы!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

Ответ:

Смотри решение на фото..


Отвечает Смаль Влад.

Пошаговое объяснение:

1

10 - 5в - 12 + 5в = -2

2

1,3а + 1,3n = 1,3(a + n)

3

9х - 14 = 4

9х = 4 + 14

9х = 18

х = 18 : 9

х = 2

4

12х - (3х + 6) = 12х - 3х - 6 = 9х - 6

5

0,5(3х - 5) = 8 - 0,4(6 - 2,5х)

1,5х - 2,5 = 8 - 2,4 + х

1,5х - 2,5 = 5,6 + х

1,5х - х = 5,6 + 2,5

0,5х = 8,1

х = 8,1 : 0,5

х = 16,2