Як відносяться площі перерізів циліндра з радіусом 8 см площинами, які проходять через твірну

завдовжки 12 см, якщо кут між цими площинами дорівнює 60 градусів, а одна з площин проходить через вісь циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Деваев Стёпа.

Ответ:

Площі відносяться як 2:1

Объяснение:

S(ABCD)=AB*AD=12*16=192см²

∆ОDK- рівнобедрений трикутник.

ОD=OK=R.

Один з кутів рівнобедреного трикутника 60°, трикутник рівносторонній.

DK=OD=8см

S(CDKM)=CD*DK=12*8=96см²

S(ABCD)/S(CDKM)=192/96=2/1