Винесіть за дужки спільний множник 4ab-6acЗверніть подібні доданки:5x+y-7xРозкрийте дужки і

зведіть подібні доданки:-4а-8(5-3a)Пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Илья.

Ответ:

4ab - 6ac = 2a(2b - 3c)

5x + y - 7x =  - 2x + y

 - 4a - 8(5 - 3a) =  - 4a - 40 + 24a = 20a - 40