На змаганнях зі стрільби стрілець попадає в десятку з імовірністю 0.04, в девятку - 0.1, у вісімку

- 0.2. Яка імовірність того, що одним пострілом він набере не менше восьми очок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.
P=p8+p9+p10, p8=0,2, p9=0,1, p10=0,04, p=0,2+0,1+0,04=0,34.