72:(x-17)-4= якщо що у відповіді має бути x​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Почнемо зі скорочення виразу в дужках за допомогою різниці квадратів:

(x-17)^2 = x^2 - 34x + 289

Тоді рівняння можна переписати у вигляді:

72/(x-17) - 4 = 0

72/(x-17) = 4

x-17 = 72/4

x-17 = 18

x = 35

Отже, розв'язок рівняння - x = 35.