ДАЮ 35 БАЛОВ!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! 1)На трьох полицях стоїть 108 книги. На третії в 2 рази

менше, ніж міститься на першій, і на 8 книжок менше ніж на другій. Знайти скільки книжок на кожній полиці (тобто у відповіді має бути три числа). * 2)Тканину завдовжки 625 метрів розрізали на 3 частини, причому перша частина у 4 рази довша за третю, а друга - на 337 м довжа за третю. Знайти довжину кожної частини (тобто у відповіді має бути три числа). *

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

Ответ:

z=25

x=50

y=33

  • На первой:х
  • На второй:у
  • На третьей:z

x+y+z=108

2z=x

z+8=y

2z+z+8+z=108

4z=100

z=25

x=50

y=33

2)

Нам потрібно знайти  довжину кожної

3 частина- нам не відома

Тому, нехай третя буде х

2 частина = х+337

1 частина= 4х

Запишемо рівняння

4х+(х+337)+х=625 м

4х+х+х+337=625 м

4х+х+х=625-337

6х=288

х=288:6

х=48

Знайдемо першу частину

4*48=192(м)

Знайдемо другу частину

48+337=385(м)

Знайдемо третю, замінимо х, числом яке ми знайшли

Буде- 48(м)

Зробіть мою відповідь найкращою, дякую