Знайдіть площу прямокутника, якщо одна його сторона дорівнює 16см,а діагональ 20см


Ответы на вопрос

Отвечает Киричек Андрей.

Ответ:

площа дорівнює 192 см^2


Отвечает Борисов Илья.

Так як всі кути прямокутника по 90°,а діагоналі рівні і перпендикулярні, то у нас утворюються 2 однакових прямокутних трикутника, де діагоналей виступає за гіпотенузу, а сторони за катети.

За теоремою Піфагора :

(невідома сторона)² = 20² - 16²= 400-256= 144 сантиметри

Звідси невідома сторона = корінь з 144 = 12 сантиметрів

Площа прямокутника дорівнює добутку двох його сусідніх сторін :

16 × 12 = 192 сантиметри

Відповідь: 192 сантиметри