5) Розв'яжіть рівняння: 5х+7x-48=72 6) Розв'яжіть задачу.На автостоянці легкові та вантажні

автомобілі, причому вантажних на 27 менше, ніж легкових. Скількилегкових і скільки вантажних автомобілів, якщо всього на автостоянці 63 автомобілі?7) Розв'яжіть задачу.На трьох полицях 108 книжок. На другій полиці у 2 рази більше книжок, ніж на першій, а на третій - у 3рази більше, ніж на першій. Скільки книжок на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.

Ответ:

Пошаговое объяснение

5)

5x+7x-48=72

12x-48=72

12x=72+48

12x=120

x=120:12

x=10

6)

63-27=36 легкових вантаживок

7)

2x+3x=108

5x=108

x=21 перша полиця

21x2=42 друга полиця

21x3=63 третя полиця