Зведіть подібні доданки 16a-5а+18a-7a срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Бритвина Арина.

Щоб звести подібні доданки, потрібно об'єднати разом всі змінні з однаковими показниками.

Таким чином,

16a - 5a + 18a - 7a = (16 + 18 - 5 - 7)a = 22a

Отже, відповідь: 22a.