За три дні учень прочитав 243 сторінки книги. За другий день учень прочитав 50% сторінок,

прочитаних за перший день, а за третій - 3/4 сторінок прочитаних за перший день. Скільки сторінок читав учень щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Отамась Ирина.

Пошаговое объяснение:

Прочитал в 1 день — х страниц

Прочитал во 2 день — 0,5х страниц

Прочитал в 3 день — 3/4х = 0,75х страниц

Всего — 243 страницы

х + 0,5х + 0,75х = 243

2,25х = 243

х = 243 : 2,25

х = 108

Прочитал в 1 день = (х) = 108 страниц

Прочитал во 2 день = (0,5х) = 0,5 * 108 = 54 страницы

Прочитал в 3 день = (0,75х) = 0,75 * 108 = 81 страницы

108 + 54 + 81 = 243