Тарасик прочитав 12 сторінок книги за перший день , що становить 3/4 кількості сторінок,

прочитаних за другий день. А за третій день – 2/8 кількості сторінок, прочитаних за другий день. Скільки всього сторінок у книжці? ПОЖАЛЙСТА УМЕНЯ ОСТАЛОСЬ 20 МИНУТ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 1)3/4 від 12

3/4=0.75

12•0,75= 9 (ст)- прочитав другого дня

2) 2/8 від 9

9 •2/8= 2 1/4 (ст) - прочитав третього дня

3) 12+9+2 1/4 = 23 1/4 (ст)- сторінок у книзі

Відповідь: 23 1/4 ст