Найдите площадь треугольника со сторонами 5 см 7 см 9 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Відповідь:

Для знаходження площі треугольника з відомими сторонами 5 см, 7 см і 9 см, можна використати формулу Герона.

Спочатку обчислимо полупериметр треугольника (p), який обчислюється за формулою:

p = (a + b + c) / 2,

де a, b і c - сторони треугольника.

Підставимо відомі значення:

p = (5 + 7 + 9) / 2,

p = 21 / 2,

p = 10.5.

Тепер, використовуючи полупериметр, можемо обчислити площу треугольника за формулою Герона:

S = √(p(p - a)(p - b)(p - c)).

Підставимо значення:

S = √(10.5(10.5 - 5)(10.5 - 7)(10.5 - 9)).

Тепер виконаємо обчислення:

S = √(10.5 * 5.5 * 3.5 * 1.5),

S = √(449.625),

S ≈ 21.22.

Отже, площа треугольника зі сторонами 5 см, 7 см і 9 см становить приблизно 21.22 квадратних сантиметра.

Отвечает Verner Karina.

как-то так,..........