У парку ростуть липи, каштани, клени та ялини. Всього 600 дерев. Липи становлять 20% усіх дерев,

каштани 15% усіх дерев, клени 25% усіх дерев, решта ялини. будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Яблонская Юлия.

Ответ:

Усього дерев у парку - 600.

Липи: 20% * 600 = 0.2 * 600 = 120 дерев.

Каштани: 15% * 600 = 0.15 * 600 = 90 дерев.

Клени: 25% * 600 = 0.25 * 600 = 150 дерев.

Решта дерев - ялини: 600 - (120 + 90 + 150) = 600 - 360 = 240 дерев.

Отже, у парку ростуть 120 лип, 90 каштанів, 150 кленів і 240 ялин.