Скласти рівняння для розв'язання задачі: "Периметр прямокутника дорівнює 22,8 см, а одна із його

сторін на 5,6 см менша від сусідньої. Знайти сторони цього прямокутника".

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Дарья.

Ответ:Позначимо сторони прямокутника як x та y, де y > x. Тоді маємо наступну систему рівнянь за умовою:

2x + 2y = 22.8 (периметр прямокутника - сума довжин усіх сторін)

y = x + 5.6 (одна зі сторін на 5.6 см менша від сусідньої)

Підставляємо друге рівняння в перше та отримуємо:

2x + 2(x + 5.6) = 22.8

Розв'язуємо це рівняння відносно x:

4x + 11.2 = 22.8

4x = 11.6

x = 2.9

Тоді, використовуючи друге рівняння, знаходимо y:

y = x + 5.6 = 8.5

Отже, сторони прямокутника дорівнюють 2.9 см та 8.5 см.

Пошаговое объяснение: