урок триває 45 хвилин діти писали самостійну роботу 60 процентів уроку , скільки часу тривала

самостійна робота?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бражникова Настя.

Відповідь: 45/100%*60%=0,45*60%=27хв

Покрокове пояснення: