Послуговуючись формулою y=1,5x+4 визнач: а) y,якщо x=-3,5;1,5; б) x,якщо y=-0,5;4,5; в)

координати точок перетину графіку з осями координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобеев Диас.

Ответ:

а)6,75; 8,25.

б)x=5; x=1,66...

__________________________

a)y=3,75+3=6,75

y=5,25+3=8,25

б)-4,5=-1,5x+3; -7,5=-1,5x; x=5

0,5=-1,5x+3; -2,5=-1,5x; x=1,66...