. Доповідь учня становила1/5 уроку , розповідь вчителя - 2/15 , а розв'язування задач -1/3 уроку.

Решту уроку учні писали самостійну роботу. Скільки хвилин тривала самостійна робота, якщо тривалість уроку 45 хвилин Помогите пожайлуста

Ответы на вопрос

Отвечает Мезрин Данил.

Ответ:

15 хвилин

Пошаговое объяснение:

1) доповідь учня: 1*45/5 = 9 хв

2) розповідь вчителя: 2*45/15 = 6 хв

3) розв'язування задач: 1*45/3 = 15 хв

Час, який був відведений на самостійну роботу: 45-(9+6+15) = 15 хв