Із 45 хвилин уроку 5 хвилин учні перевіряли домашнє завдання; 20 % уроку слухали пояснення вчителя;

15% - уроку розв'язували вправи біля дошки, а решту уроку працювали самостійно. Побудуйте: а) кругову; б) стовпчасту діаграми (1 хв. — 2 мм)

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Вася.

Ответ:1)45-100%

х-20%

х=45•20/100=9хв-пояснення

2)45-100%

х-15%

х=45•15/100=27/4=6,75-дошка

3)5+9+6,75=20,75хв

4)45-20,75=24,25хв

1хв-360°:45=8°

5•8°=40°

9•8°=72°

6,75•8°=54°

24,25•8°=194°