У 6-А класі навчаються 17 учнів, у 6-Б класі - 21 учень, а у 6-В класі - 24 учні. За цими даними

побудуйте кругову і стовпчасту діаграми. Срочно. С рішенням, будь ласка!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для побудови кругової та стовпчастої діаграми, необхідно спочатку обчислити відносну частку кожного класу відносно загальної кількості учнів у трьох класах.

Відносна частка 6-А класу: 17 / (17 + 21 + 24) = 17 / 62 ≈ 0.274

Відносна частка 6-Б класу: 21 / (17 + 21 + 24) = 21 / 62 ≈ 0.339

Відносна частка 6-В класу: 24 / (17 + 21 + 24) = 24 / 62 ≈ 0.387

Тепер можна побудувати кругову та стовпчасту діаграми.