Гіпотенуза прямокутного трикутника більша за один із катетів на 16 см, а за другий на 2 см.

Знайдіть периметр даного - трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Муромцева Анастасия.

Ответ:

60 cм

Пошаговое объяснение:

c=a+16 см; a=c-16;

c=b+2 см; b=c-2;

P   ?    P=a+b+c; c²=a²+b²; c²=(c-16)²+(c-2)²; c²=c²-32c+256+c²-4c+4;

c²-36c+260=0; c=26 см; a=26-16=10 см; b=26-2=24 см; P=10+24+26=60 cм