Діаметр кола, описаного навколо прямокутного трикутника, дорівнює 17 ,а довжина одного з катетів

– 8. Знайти другий катет. а) 10; б) 12; в) 15; г) 14; д) інша відповідь. Довжини катетів прямокутного трикутника дорівнюють 9 і 12 . Обчислити діаметр кола, описаного навколо трикутника. а) 15; б) 7,5; в) 14; г) 13; д) інша відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Мешкова Алиса.

d=c диаметр окр. описанного около прямоугольного треугольника равен гипотенузе треугольника

d=c=17

a=8

b^2=c^2-a^2

b^2=289-64

b^2=225

b=15

c^2=81+144

c^2=225

c=15

d=15