На заряд, внесений у дану точку поля, діє сила 11,2 Н. Модуль напруженості поля в даній точці

становить 7 Н/Кл. Скільки елементарних частинок знаходиться в даному заряді.

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ:

На заряде находится 10¹⁹ элементарных частиц

Объяснение:

Дано:

F = 11,2 H

E = 7 Н/Кл

e = 1,6 · 10⁻¹⁹ Кл

Найти:

N \ - \ ?

----------------------------------------

Решение:

Сила электрического поля:

F = qE \Longrightarrow  \boxed{q = \dfrac{F}{E} } - заряд

Заряд:

q = Ne

\dfrac{F}{E} = Ne \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ N = \dfrac{F}{eE}} } - количество элементарных заряд

Расчеты:

\boldsymbol N = (11,2 H) / (1,6 · 10⁻¹⁹ Кл · 7 Н/Кл) = 10¹⁹

Ответ: N = 10¹⁹.

#SPJ1