Чи парна функція y=x⁶-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Борблик Андрей.

Ответ:Це квадратичне рівняння має вигляд y = x^6 - 3. Аби побудувати графік цієї функції, можна скористатися методом побудови таблиці значень функції для декількох значень x, або використати графічний калькулятор.

Отже, основні кроки для побудови графіка функції y = x^6 - 3:

   Вибрати декілька значень x, наприклад, -2, -1, 0, 1, 2.

   Обчислити значення функції для кожного вибраного значення x.

   Побудувати графік, використовуючи координатну площину з віссю x та віссю y.

   Позначити на графіку кожну точку з отриманими значеннями (x, y).

Отже, побудований графік функції y = x^6 - 3 буде мати форму параболи, яка перетинає вісь y у точці -3. Графік проходить через початок координат (0, 0) та має симетрію відносно вісі y. Для значень x < 0 функція зростає, а для значень x > 0 функція спадає

Пошаговое объяснение: