5. Одна сторона трикутника у 3 рази менша від другої і на 3,7см менша від третьої. Знайти сторони

трикутника, якщо його р=42,4 см ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ТОЛЬКО Я НЕ ЗНАЮ ТКУДА У ДРУГИХ БЕРЕТСЯ ЦЫФРА 23 ДАЮ 20Б​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Влад.

Ответ:

Позначимо одну зі сторін х, тоді друга сторона втричі більша = 3 * х, а третя на 23 більше = х + 23

периметр дорівнює сумі сторін, тому

х+3х+х+23=108

5х = 85

х = 17 - перша сторона

17 * 3 = 51 - друга сторона

40 - третя сторона

17 +51 +40 = 108

Покрокове пояснення:

Пошаговое объяснение: